قیمت آجر چقدر است؟

آجر سازی
2 عامل موثر بر قیمت آجر
فوریه 3, 2020
0

قیمت آجر چقدر است؟

آجر

آیا از قیمت آجر اطلاع دارید؟ برای براورد قیمت آجر به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

در مطالب قبلی شما را با 2 عامل موثر بر قیمت آجر آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

در اینجا می خواهیم شما را با نکات مهمی در خصوص قیمت خرید و تهیه آجر آشنا کنیم.

مقایسه قیمت آجر با سایر مصالح

وقتی هزینه مواد سایدینگ مختلف را با یکدیگر مقایسه می کنید، مشخص است که آجر در سمت گران تر قرار دارد. در حقیقت، این یکی از گران ترین حاشیه های خانه، که فقط با گچ و سنگ و سنگ رقیب است.

در مقایسه با ارزان ترین نمای سایدینگ، مانند وینیل، و نصب آجر آلومینیومی می تواند 40 60 درصد قیمت بیشتری داشته باشد. با این حال، در مقایسه با نمای سایدینگ بالاتر، مانند سیمان الیاف، آجر همان یا کمی بیشتر هزینه دارد. به طور مشابه، مواد برتر از قبیل چوب طبیعی، چوب مهندسی شده یا گچ کاری هزینه ای یکسان یا بیشتر از آجر دارند. سرانجام، نمای سایدینگ سنگی به طور قابل توجهی گرانتر است، در حالی که مزایای بسیار مشابهی دارد.

با مطالعه جدول زیر از قیمت حدودی آجر اطلاع پیدا کنید.

هزینه اجر

با وجود هزینه اولیه بالا، روکش کردن خانه شما با آجر مزایای فوق العاده ای دارد، که با جانبداری دیگر قابل مقایسه نیست. آجر خواص عالی عایق بندی را فراهم می کند و خانه شما را در زمستان گرم و در تابستان سرد می کند. داشتن این عایق به شما این امکان را می دهد که حداقل 20 30٪ در هزینه های گرمایشی خود صرفه جویی کنید. این در صدها دلار در ایالت های شمالی در ماه های زمستان می افزاید.

نمای سایدینگ آجری نصب شده به هیچگونه تعمیر و نگهداری، تعمیر و تعمیر مجدد احتیاج ندارد. با گذشت سالها، ملات هایی که آجرها را در کنار هم نگه می دارند، در واقع قوی تر می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید یک شستشوی انرژی گاه به گاه است تا آجر را تمیز و تمیز به نظر برسد. این نیز با گذشت زمان هزاران دلار پس انداز می کند.

ناگفته نماند که آجر ماده ای بسیار بادوام است و تنها با سنگ با آن رقابت می کند. خانه آجری شما در اثر شدیدترین طوفان های برفی، باد و باران، و همچنین نوسانات درجه حرارت بالا، محاصره نخواهد شد. در برابر رطوبت، پوسیدگی، پوسیدگی و آلودگی حشرات غیرقابل نفوذ است. آجر یک ماده “برای همیشه” است. به همین دلیل می توانید حق بیمه خانه را در خانه آجری کاهش دهید زیرا شرکت های بیمه دوست دارند مصالح ساختمانی ایمن و با دوام را ببینید.

برای اطلاع دقیق از قیمت آجر با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =