2 عامل موثر بر قیمت آجر

تولید آجر
بررسی مهم ترین نکات موثر بر قیمت آجر
فوریه 1, 2020
آجر
قیمت آجر چقدر است؟
فوریه 8, 2020
0

2 عامل موثر بر قیمت آجر

آجر سازی

آیا می دانید قیمت آجر به چه فاکتور هایی بستگی دارد؟ در مطالب قبلی شما را با نکات موثر بر قیمت آجر آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص قیمت آجر و میانگین هزینه هایی که در این مورد باید پرداخت کنید، در اختیارتان قرار دهیم.

اگر قصد نصب روکش آجری بر روی مواد موجود را دارید، بهترین کار اینست که با پیمانکار خود بررسی کنید که آیا ساختار خانه شما می تواند وزن اضافی را تحمل کند یا خیر. در حالیکه روکش بسیار سبکتر از آجر جامد است، اما می تواند وزن قابل توجهی را به دیوارها اضافه کند. در برخی از خانه ها، این می تواند به آسیب جدی ساختاری یا حتی فروپاشی منجر شود، مگر اینکه تقویت های مناسب قبل از زمان اضافه شود.

علاوه بر این، اگر خانه ای دو طبقه دارید، ممکن است پیمانکار شما برای تحمل بار وزنی آجرهای جامد در طبقه دوم، نیاز به ساخت تکیه گاه های اضافی داشته باشد. این هزینه پروژه شما را بیشتر می کند.

  • نکته: در صورت نیاز به ذخیره آجر برای مدتی قبل از نصب، حتما آن را در محلی خشک و بدون رطوبت قرار دهید. شما باید به ویژه مراقب باشید که از قرار دادن مستقیم آن بر روی زمین خودداری کنید. انجام این کار می تواند باعث رنگ آمیزی و همچنین نفوذ رطوبت شود که دوام آجر را به خطر می اندازد.

آجر سازی

عوامل موثر بر قیمت آجر

از کجا باید خرید آجر را انجام دهید؟

تعدادی فروشگاه وجود دارد که انواع مختلف آجر به راحتی در دسترس است. بزرگترین و در دسترس ترین در سراسر ایالات متحده هستند. تولید کنندگان اختصاصی مصالح ساختمانی انتخاب گسترده تری از محصولات موجود خواهند داشت، اما قیمت آنها نیز گران تر خواهد بود.

علاوه بر این، می توان از آجر قرمز بازیافت شده از خانه های قدیمی، در ای بی و وب سایت های ویژه ای که در ساخت و سازها در ساخت و سازهای مورد استفاده در وضعیت خوبی استفاده می کنند، بازیافت کرد.

اگر به دنبال خرید آجر هستید بهترین گزینه انتخاب مجموعه آجر شریف می باشد.

در کشور های آمریکایی آجر را با قیمت 0.72 دلار به فروش می رسانند. این بررسی 80٪ بررسی مثبت دارد و افرادی که آن را خریداری کرده اند گزارش می دهند که وزن آن بسیار سبک است، دارای رنگ قرمز زیبایی، کار با آن آسان است و ملات را به خوبی نگه می دارد. نکته ای که باید بدانید این است که اندازه هسته توخالی در این آجر بسیار بزرگ است. بنابراین، شما باید مراقب باشید با ملات، در غیر این صورت به دلیل ریزش درون سوراخ ها، مقدار زیادی از آن را هدر خواهید داد.

قیمت آجر کشی یک دیوار چقدر می شود؟

صاحبان خانه که نمی توانند کل خانه خود را آجر کنند، اغلب از آن فقط در دیواره جلویی و یک سایدینگ ارزان قیمت در قسمت هایی که کمتر دیده می شوند، استفاده می کنند.

قیمت متوسط تیغ زدن یک دیوار 1000 متر مربع. با آجر جامد حدود 4500000 دلار (شامل کلیه مواد و نیروی کار) است. روکش آجر برای همان اندازه دیواری 8000 تا 10 هزار و 500 دلار قیمت دارد.

اگر می خواهید آجر را به عنوان لهجه اطراف درب ورودی و / یا پنجره ها بسازید، هزینه آن می تواند 2،000 4،000 دلار باشد.

با وجود داشتن تنها یک دیوار آجری، مزایای حرارتی، محافظت از آب و هوا و صرفه جویی در مصرف انرژی را از بین می برد، اما هنوز هم جذابیت مهمی در خانه شما ایجاد می کند. اگر می خواهید خانه خود را در آینده نزدیک بفروشید می تواند یک امتیاز بزرگ باشد. صاحبان خانه های آینده نگر، تأکید زیادی بر ظاهر بیرونی می کنند، بنابراین خانه شما در موقعیت برنده قرار خواهد گرفت.

برای اطلاع دقیق از قیمت آجر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =