بررسی مهم ترین نکات موثر بر قیمت آجر

آجر سازی
روش های نگهداری از آجر
ژانویه 20, 2020
آجر سازی
2 عامل موثر بر قیمت آجر
فوریه 3, 2020
0

بررسی مهم ترین نکات موثر بر قیمت آجر

تولید آجر

آیا می دانید چه عواملی بر قیمت آجر موثر هستند؟ چه فاکتور هایی می توانند باعث افزایش یا کاهش قیمت شوند؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های موثر بر قیمت آجر آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص روش های نگهداری از آجر در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

بررسی میانگین قیمت ها

قیمت آجرهای با توجه به کیفیت مواد، نوع آجر، رنگ، فرایند تولید و غیره بسیار متفاوت خواهد بود. به طور متوسط ، آجر 6 تا 10/50 دلار برای هر فوت مربع نصب می کند.

بودجه شما برای 1000 آجر می تواند به اندازه 340 دلار تا 850 دلار باشد. اکثر مردم هزینه 50000 دلار برای 1000 آجر جامد را خرج می کنند.

برای نصب دیوار به حدود 7 آجر در هر فوت مربع احتیاج دارید. یک پالت آجر حاوی حدود 510 قطعه است.

آجر اکسترود شده، که از طریق قالب ساخته می شود، ارزان ترین و رایج ترین محصول است. آجرهای ساخته شده از شن و ماسه و مصالح دست ساز به طور قابل توجهی هزینه بالاتری دارند.

آجر

همچنین، رنگ آجر بر قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. رنگ نهایی بستگی به نحوه اخراج دارد.

مواردی که به صورت مکانیکی در کوره های تجاری شلیک می شوند ارزانترین قیمت هستند اما گزینه های رنگی بسیار محدود و پررنگی نیز دارند. از طرفی آجرهایی که با دست (مدرسه قدیمی) در کوره های زنبور عسل شلیک می شوند، برخی از غنی ترین و منحصر به فردترین رنگ ها را تولید می کنند. بنابراین، آنها بسیار گران هستند.

بافت های مختلف نیز بسته به روشی که برای رسیدن به ظاهری خاص به آن نیاز دارند، ممکن است بر قیمت گذاری تأثیر بگذارند.

آجر ساختاری (ساختاری) که در ساخت و ساز استفاده می شود و دارای سوراخ هایی برای صرفه جویی در مواد و کاهش وزن است، هرکدام 0/55 دلار 75 دلار است.

ضخامت آن در حدود 0.5 اینچ است و نسبت به آجرهای کلاسیک کاملاً گسترده تر از طیف وسیعی از رنگ ها استفاده می شود. بسیاری از مالکان خانه ترجیح می دهند از روکش آجری به عنوان روکشی با سیمان الیاف یا نمای سایدینگ وینیل استفاده کنند.

هزینه کارگران

از آنجا که آجر یکی از مصالح و متریال های خاص است، در مقایسه با اکثر انواع سایدینگ، نصب آن هزینه بیشتری خواهد داشت. پیمانکاران باتجربه برای آجر سازی یک خانه 25 دلار 35 دلار در هر ساعت شارژ می کنند.

روکش 1.000 متر مربع بسته به پیچیدگی معماری و تجربه نصاب، نمای خارجی با آجر می تواند حدود 100 ساعت طول بکشد. بنابراین، شما به دنبال پرداخت هر هزار و 500 هزار دلار هزینه کار برای هر 1000 متر مربع هستید. نمای سایدینگ آجری.

برای اطلاع دقیق از قیمت آجر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نه =